• Rozliczenie PIT za 2017 rok

 • Szczegóły ogłoszenia Dodano: 2018-02-23
  • Cena: Do uzgodnienia
  • Kategoria ogłoszenia: prawo, finanse
 • Treść ogłoszenia
 • Witam Państwa w kolejnym roku podatkowym :)


  Zapraszam do współpracy rozliczenia zeznania podatkowego za 2017 rok.

  Jak co roku rozliczę Państwa PIT indywidualnie lub ze współmałżonkiem z należnymi wszelkimi ulgami.

  Również:

  Rozliczę Pit-y przedawnione wraz z wystawieniem zawiadomienia do US.
  (Uwaga!!! Jeśli zapomniałeś w ubiegłych latach rozliczyć PIT-nie bój się- pomogę. Ale nie myśl, że jeśli do tej pory US się nie upomniał to zapomni o Tobie. Zaskocz pierwszy US i rozlicz się zanim zacznie się postępowanie przeciwko Tobie ;) ).
  Rozliczę cudzoziemca (rezydenta z należnymi ulgami lub nierezydenta Polski).
  Rozliczę tzw. Jarografy, czyli za pracę w Holandii, po którym można wziąć z US zaświadczenie o dochodach w Polsce, by rozliczyć się w Holandii i starać się o zwrot podatku.

  Jeśli macie problem Państwo z odzyskaniem PIT-u od pracodawcy lub musicie złożyć korektę również tych Państwa zapraszam.

  Moim dodatkowym atutem jest to, iż mam wieloletnie doświadczenie w rozliczaniu w takiej formie PIT-ów (od 2008 roku) i służę wszelką informacją w zakresie rozliczania i pomocą w załatwieniu spraw urzędowych. Wiem z doświadczenia jak bardzo ważne jest to by osoba rozliczana czuła, że oddała swoje dokumenty w dobre ręce, a jego dane osobowe są bezpieczne. Każdego roku zachodzą pewne zmiany w rozliczaniu PIT, to natomiast nie stoi mi na przeszkodzie by taką wiedzę posiadać i przekazać Państwu te informacje, by Państwo czuli się bezpiecznie przekazując swój PIT do Urzędu Skarbowego. W zawiłych rozliczeniach wkładam mnóstwo swojego prywatnego czasu a do każdego Pit-u poświęcam swoją całą uwagę i skupienie. Każdy PIT można ze mną omówić po zawarciu ze mną współpracy. Jestem bardzo dokładna i szczegółowa.  Państwa PIT po rozliczeniu mogę wysłać elektronicznie lub odesłać Państwu na mail-a do wydruku.

  Swoje Pity możecie Państwo wysłać do mnie na skrzynkę mailową co oszczędza Państwa prywatny czas . Ale to i inne kwestie ustalimy już telefonicznie.

  Mogą Państwo się u mnie rozliczyć z PIT-u bez wychodzenia z domu. Ci którzy do tej pory mi zaufali, nie martwią się o stratę czasu a rozliczenie nie jest już dla tych Państwa jego marnowaniem.  Pozdrawiam i zapraszam do współpracy:)  ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O TELEFON :)

 • Kontakt
 • Imię i nazwisko: Anna
 • E-mail: angie25_2008@wp.pl
 • Numer telefonu: 733 181 005

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.