Projektant konstrukcji budowlanych

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej  - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek budownictwo lądowe),

- Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji budowlanych,

- Posiadane uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,

- Znajomość  i umiejętność wykorzystania w pracy programów Tekla lub Dlubal,

- Umiejętność szacowania kosztów realizacji inwestycji i efektywnego rozwiązania problemów,

- Dyspozycyjność,

- Umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:

- Wykonywanie obliczeń statystyczno-wytrzymałościowych,

- Praktyczna znajomość norm projektowych PN i EN,

- Opracowywanie dokumentacji technicznej budowlanej, wykonawczej oraz warsztatowej,

- Nadzorowanie projektów i rozwiązywanie problemów technicznych na etapie projektowania jak i realizacji,

- Kontrola zgodności dokumentacji produkcyjnej z odpowiednimi standardami, przepisami oraz normami technicznymi i bezpieczeństwa.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie -  adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,

- Pracę w renomowanej firmie,

- Pracę w systemie jednozmianowym,

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- Możliwość rozwoju.

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres [email protected] w tytule e-mail podając nr ref. KBO/09/16

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Nr agencji zatrudnienia 10554
Branża: Przemysł
Województwo: warmińsko-mazurskie
Nazwa stanowiska: Projektant konstrukcji budowlanych
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: stała

Actio HR

Numer ogłoszenia: 14804