Pracownik produkcji/Niemcy/ 1400 € netto + zakwaterowanie

Firma Frimberger Personalleasing jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na niemieckim rynku pracy. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Zatrudniamy pracowników nie tylko z Europy Wschodniej, ale rownież z Europy Południowej. Oferujemy Państwu umowę o pracę na czas nieokreślony ze wszystkimi pakietami socjalnymi, opieka społeczną jak i wsparciem polskojęzycznego dysponenta.

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

Obecnie dla naszego klienta na Bawarii/Niemcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Zadania:

- produkcja kokpitów, zderzaków i innych części samochodowych

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego min. A2

- uprawnienia na wózki widłowe

- auto potrzebne na ewentualne dojazdy do pracy

- gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach

- niemiecką umowę na czas nieokreślony

- pracę na pełen etat

- wsparcie dysponenta

- zakwaterowanie: pokój 2 os. za darmo lub pokój 1 os. koszt 250 €

- ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

- stawki od 10 € brutto + Fahrgeld

Kontakt: [email protected] / www.frimberger-personalleasing.de

Tel. 0173/ 39 43 271 lub +49 0941 280 720

S.I.Frimberger e.K. Personalleasing

Dr.Gessler-Str. 29

93051 Regensburg/ Niemcy
Branża: Komunikacja
Województwo: warmińsko-mazurskie
Nazwa stanowiska: Pracownik produkcji
Wynagrodzenie: 1400 € netto
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: stała, za granicą

Numer ogłoszenia: 16228