Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:

Prace zbrojarskie i betoniarskie w Zakładzie Prefabrykacji

Wymagania:

doświadczenie w pracy na budowie lub zakładzie prefabrykacji

samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

nie wymagamy języka niemieckiego

zatrudnienie na umowę o pracę, na pełnym etacie

stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

atrakcyjne wynagrodzenie 7, 5 euro na rękę za godzinę

zakwaterowanie i przejazd bezpłatny zorganizowany przez pracodawcę

możliwość ubiegania się o zasiłek rodzinny w Niemczech (Kindergeld), zwrot podatku

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji.

lub kontakt telefoniczny z Justyną Kulpa pod nr: 798 056 274

e- mail : [email protected]