• Pracownik ogólnobudowlany

  • Szczegóły ogłoszenia Dodano: 2017-05-18
    • Branża: Budownictwo
    • Województwo: warmińsko-mazurskie
    • Nazwa stanowiska: pracownik fizyczny
    • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
    • Rodzaj pracy: stała
  • Treść ogłoszenia
  • Miejsce pracy: Niemcy

    Zadania:

    Prace zbrojarskie i betoniarskie w Zakładzie Prefabrykacji

    Wymagania:

    doświadczenie w pracy na budowie lub zakładzie prefabrykacji

    samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

    Oferujemy:

    nie wymagamy języka niemieckiego

    zatrudnienie na umowę o pracę, na pełnym etacie

    stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    atrakcyjne wynagrodzenie 7, 5 euro na rękę za godzinę

    zakwaterowanie i przejazd bezpłatny zorganizowany przez pracodawcę

    możliwość ubiegania się o zasiłek rodzinny w Niemczech (Kindergeld), zwrot podatku

    Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji.

    lub kontakt telefoniczny z Justyną Kulpa pod nr: 798 056 274

    e- mail : justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl