Pracownik Biurowy Olsztyn

Dla naszego Klienta, który aktywnie działa na terenie Polski w chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY (Olsztyn)

OPIS STANOWISKA:

Zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

• sporządzanie dokumentów zgodnie z kryteriami klientów,
• realizowanie zadań administracyjno-biurowych: porządkowanie dokumentów, umieszczanie danych do systemu, obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej,
• inicjowanie i nadzorowanie procesów zakupowych,
• monitoring wykonania umów przez firmy oferujące usługi na rzecz Klienta,
• dbanie o warunki powierzchni biurowej,
• szukanie i polecanie sposobów podnoszących produkcyjność działań w obrębie administracji,
• wspieranie innych pracowników innych sektorów,
• a także pozostałymi poleceniami przekazanych w celu wsparcia innych działów.

OFERUJEMY:

• pracę w stabilnej i cenionej firmie,
• mobilizująca procedura wynagradzania,
• wynagrodzenie odpowiednie do dysponowanych umiejętności oraz zaangażowania,
• przeszkolenie w celu osiągnięcia koniecznych na tym stanowisku zdolności,
• perspektywa osiągnięcia doświadczenia w branży HR,
• wszystkie potrzebne urządzenia do realizacji pracy,
• pracę w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie.

WYMAGANIA:

• mile widziane doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku,
• wykształcenie min. Średnie maturalne,
• dojrzałość i predyspozycje do pracy w grupie,
• mobilizacja do pracy,
• wprawa w obsłudze programów pochodzących z pakietu MS Office.
• obeznanie w etykiecie biurowej w zakresie stroju i zachowań
• wysoce dobra organizacja pracy

Prosimy o przesłanie CV na adres mailowy

[email protected]

w temacie maila prosimy wpisać PRACOWNIK BIUROWY /Olsztyn

Koniecznie do swojego CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz. 1182).”

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest About You Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Spichrzowej 19. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich poprawiania/aktualizowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Państwa dane osobowe w toku prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych będą udostępniane pracodawcom.

Zastrzegamy sobie prawo przedstawienia kandydatom innej oferty niż podana w ogłoszeniu.
Branża: Biuro i art.biurowe
Województwo: warmińsko-mazurskie
Nazwa stanowiska: PRACOWNIK BIUROWY
Rodzaj pracy: stała

About You.Pl

Numer ogłoszenia: 13483