Prace magazynowe na wakacje - Od zaraz

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Pracownik magazynowy

Wymagania:
-chęć do pracy, sprawność fizyczna, zręczność
-dyspozycyjność w godzinach 6.00-10.00 lub 16.00-20.00
-zaangażowanie, obowiązkowość
-dyspozycyjność od zaraz
-MILE WIDZIANI PANOWIE!!!

Obowiązki:
-Proste prace produkcyjne, pakowanie produktów, oklejanie kartonów, składanie zamówień itp.

Oferujemy:
-umowę zlecenie
-stawkę godzinową od 9.50-10 zł netto/h
-pracę od pon. do pt
-pracę w znanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv na adres: [email protected] z podaniem nr ref. PRAC/MAG/OL

Opis dodatkowy
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. z o.o z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".
Branża: Przemysł
Województwo: warmińsko-mazurskie
Nazwa stanowiska: magazynier
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Kontakt:

[javascript protected email address]
Jobhouse

Numer ogłoszenia: 14522

Data dodania: 2016-06-24 12:56:48

Części samochodowe - Ucando.pl

www.autoczescionline24.pl