Praca w Olsztynie i okolicy jako Przedstawiciel Handlowy, Projekt PepsiCo

SAVOIR Group Sp. z o. o.

Szanowni Państwo,

Jesteśmy Firmą o zasięgu ogólnopolskim, świadczącą usługi merchandisingu, outsourcingu i promocji. Pracujemy na terenie dużych sieci handlowych oraz punktów sprzedaży detalicznej. Naszym sukcesem jest wieloletnia, nieprzerwana współpraca z największymi koncernami produkcyjno-handlowymi.

Obecnie w związku z realizacją projektu dla naszego Klienta PepsiCo poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - Projekt PepsiCo Lato 2017

Miejsce pracy: Olsztyn i okoliczne miasta i miejscowości.
Sugerowane miejsce zamieszkania: Olsztyn i okoliczne miasta (w promieniu do 15 km)

Zdobyte na tym stanowisku doświadczenie będzie kluczowe w przypadku chęci podjęcia współpracy na oferowane stanowiska sprzedażowe w strukturach PepsiCo, lidera branży FMCG ale nie tylko.

Oczekiwania względem Kandydatów:
- bardzo dobre umiejętności interpersonalne, w tym łatwość w budowaniu relacji i skutecznej komunikacji,
- mile widziane doświadczenie w branży FMCG,
- odpowiedzialność i rzetelność,
- doskonała organizacja własnej pracy,
- doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego czy Serwisanta Mobilnego będzie dodatkowym atutem,
- prawo jazdy kategorii B (konieczne jest doświadczenie w prowadzeniu samochodu minimum przez pól roku),
- wykształcenie minimum średnie,
- dyspozycyjność od 15 kwietnia 2017 do 31 sierpnia 2017 (czas trwania projektu PepsiCo),
- mile widziane posiadanie aktualnej książeczki sanepid.

Główne zadania:
- sprzedaż produktów oferowanych przez firmę,
- kompleksowa obsługa określonej ilości punktów (sklepów) w danym rejonie,
- dbałość o prawidłową ekspozycję i zachowanie standardów PepsiCo w wizytowanych punktach,
- inne zadania związane z pracą na stanowisku Przedstawiciela Handlowego.

Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku,
- umowa zlecenie z ZUS-em,
- czas przejazdu pomiędzy punktami (sklepami) wlicza się w czas pracy,
- samochód służbowy z kartą paliwową ,
- płacę podstawową + atrakcyjne premiowanie (więcej informacji udzielimy podczas wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej).

Czas trwania projektu PepsiCo Lato 2017: od 18 kwiecień 2017 do 31.08.2017.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).
Branża: Handel
Województwo: warmińsko-mazurskie
Nazwa stanowiska: Przedstawiciel handlowy
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie
Rodzaj pracy: dodatkowa

SAVOIR Group Sp. z p.p

Numer ogłoszenia: 15185