Praca w Morągu - od zaraz!

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem. Od 15 lat wspieramy kandydatów. Nasi eksperci działają aż w 20 prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Poprzez znajomość lokalnego rynku pracy, nasi specjaliści zatrudniają 20 tysięcy pracowników rocznie, co daje 7 mln przepracowanych godzin.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcyjny

Miejsce Pracy: Morąg

Obowiązki:
- prace lekkie polegające na wykańczaniu produktów sklejkowych;
- prace przy maszynach (po wcześniejszym przeszkoleniu);
- sortowanie sklejek i półproduktów;
- prace na dziale kontroli jakości, magazynach zakładu.

Oczekujemy:

- braku przeciwskazań do podejmowania pracy fizycznej;

- chęci do podjęcia pracy na 3 zmiany;

- dyspozycyjności.

Zapewniamy:

- stabilność i stałość pracy;
- możliwość awansowania w strukturach firmy;
- pełne szkolenie na stanowisku pracy;

- pomoc przełożonego w trakcie trwania pracy.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do nadesłania CV z nazwą stanowiska w temacie wiadomości na adres: [email protected], tel.: 603 269 400
Branża: Przemysł
Województwo: warmińsko-mazurskie
Nazwa stanowiska: Pracownik Produkcyjny
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Grupa Progres

Numer ogłoszenia: 15506