Praca w finansach!!! Rekrutacja od 08/09 -

DORADCA DS. KREDYTÓW FIRMOWYCH

Inicjatywa Mikro - firma mająca w perspektywie globalny wzrost
o zasięgu międzynarodowym poszukuje do swojego Zespołu kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Nr referencyjny: MODO/2014

Twoje zadania:

v  analiza potrzeb Klientów w danym regionie,

v  realizację założonych planów sprzedażowych,

v  nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z nowymi Klientami z segmentu MSP,

v  budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oferujemy:

v  możliwość sprzedaży konkurencyjnych, nowoczesnych produktów,

v  wsparcie, niezbędny pakiet szkoleń,

v  wynagrodzenie, zależne od Twojego zaangażowania,

v  możliwość rozwoju zawodowego,

Wymagania:

v  wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe (finanse, bankowość, marketing)

v  mile widziane doświadczenia w sprzedaży usług finansowych,

v  nastawienie na realizację wyznaczonych celów,

v  dobra organizacja pracy oraz samodyscyplina w działaniu,

v  zdolność do kreatywnego poszukiwania rozwiązań.

v  umiejętność aktywnego poszukiwania Klientów,

v  łatwość nawiązywania kontaktów,

v  czynne prawo jazdy kat. B,

v  własny samochód.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z odpowiednim nr referencyjnym
(listu motywacyjnego i CV) na adres [email protected]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Administratorem danych jest Inicjatywa Mikro Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Krasińskiego 11a w Krakowie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji bieżącego i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Każdemu kandydatowi przysługuje prawo wglądu w treść jego danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom.
Branża: Finanse i ubezpieczenia
Województwo: warmińsko-mazurskie
Nazwa stanowiska: Doradca, Specjalista ds. Kredytów Firmowych
Forma zatrudnienia: inna

Kontakt:

[javascript protected email address]
Inicjatywa Mikro

Numer ogłoszenia: 12208

Data dodania: 2014-09-07 22:29:19

Części samochodowe - Ucando.pl

www.autoczescionline24.pl