Praca od zaraz HOLANDIA

HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7749. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji oraz selekcji. Nasze oddziały znajdują się w Opolu, Gdańsku oraz w Rzeszowie.

OBOWIĄZKI: Praca w zakładzie produkcyjnym, który zajmuje się przetwórstwem oraz dystrybucją żywności (boczek) Praca na linii produkcyjnej; polega głównie na sortowaniu, pakowaniu, układaniu w skrzynkach, a także etykietowanie. Możliwe rownież inne proste prace produkcyjne. Doświadczenie nie jest wymagane. Praca może być na różne zmiany, również w porze nocnej. Lokalizacja: Haarlem (okolice Amsterdamu)

WYMAGANIA: Nasze wymagania: - podstawowa znajomość języka angielskiego, - dyspozycyjność na długi okres czasu (min. 6 miesięcy); również w okresie świąteczno-noworocznym, - motywacja oraz chęci do pracy, - mile widziane zaświadczenie o niekaralności oraz referencje

OFERTA: Oferujemy: - pomoc w organizacji transportu do Holandii, - pomoc przy wyrobieniu numeru sofi, - ubezpieczenie, - możliwość skorzystania z zakwaterowania oferowanego przez Agencję, - dojazd do pracy, - możliwość długotrwałej współpracy, - opiekę flexmanagera, - atrakcyjne wynagrodzenie (wypłacane tygodniowo), - dodatki za prace zmianową oraz w weekendy.

KONTAKT HOBIJ INTERNATIONAL WORK FORCE SP Z O. O. Kołłątaja 10/4 45-064 Opole

email: [email protected]

www: http://www.hobij.pl/

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Branża: Artykuły spożywcze
Województwo: opolskie
Nazwa stanowiska: Pracownik produkcji
Forma zatrudnienia: inna
Rodzaj pracy: za granicą

Kontakt:

[javascript protected email address]
HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

Numer ogłoszenia: 15865

Data dodania: 2017-11-14 11:12:05

Części samochodowe - Ucando.pl

www.autoczescionline24.pl