Praca dla osób z niepełnosprawnoscią

Agencja zatrudnienia Fundacji Aktywizacja obecnie poszukuje dla Naszego Klienta osób na stanowiska:

- doradca klienta w Barczewie

Nie masz pracy i posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności???
Koniecznie zgłoś się do nas!
Znajdziemy dla Ciebie pracę i przygotujemy Cię do niej!!!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-profesjonalna obsługa klientów w zakresie sprzedaży produktów Banku Pocztowego S.A.
-sprzedaż produktów ubezpieczeniowych,
-realizacja ustalonych planów sprzedażowych,
-aktywne pozyskiwanie klientów w placówce pocztowej oraz poza jej terenem,
-sporządzanie dokumentacji w zakresie realizowanej sprzedaży.
WYMAGANIA:
-wykształcenie minimum średnie,
-bardzo dobra obsługa komputera, znajomość pakiet MS Office na poziomie podstawowym,
-łatwość nawiązywania kontaktów z innymi i umiejętność budowania długotrwałych relacja,
-komunikatywność,
-doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta.
OFERUJEMY:
-stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,
-bogaty pakiet socjalny,
-„trzynastą pensję” i dofinansowanie do wypoczynku,
-dodatki do pensji do 600 zł,
-kursy i szkolenia dopasowane do potrzeb,

Do CV proszę dołączyć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji niezbędnych czynności związanych z rekrutacją (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO). Jednocześnie oświadczam, iż wyrażam zgodę na udostępnienie danych dot. mojej niepełnosprawności, a także zgadzam się na ich przetwarzanie godnie z treścią art. 9 ust. 2 lit. a) RODO."
Branża: Artykuły spożywcze
Województwo: warmińsko-mazurskie
Nazwa stanowiska: Doradca klienta
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: stała

Fundacja Aktywizacja

Numer ogłoszenia: 17219