Praca dla Ambitnych

Clickonometrics Sp. z o.o.

Dołącz do GeneratoraSprzedaży, który jest platformą Marketing Automation.
GeneratorSprzedaży skutecznie pomaga w automatyzacji marketingu w małych i średnich przedsiębiorstwach.
Korzystające z naszego rozwiązania firmy są w stanie w bardzo prosty sposób podnieść swoje wskaźniki skuteczności działań marketingowych w Internecie ze sprzedażą włącznie.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób, które chcą zdobyć doświadczenie w branży technologii i automatyzacji procesów, dołączając do tworzącego się zespołu.

Account Manager
Miejsce pracy: Olsztyn
Region: Warmińsko-Mazurskie

Opis stanowiska:

- wsparcie we wdrożeniu rozwiązań jakie oferuje GeneratorSprzedaży dla obecnych i nowych klientów

- przygotowanie i przeprowadzanie webinarów dla potencjalnych klientów oraz przygotowywanie ofert handlowych

- ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji i wiedzy z zakresu sprzedaży, technologii i marketingu internetowego

- pozyskiwanie klientów na system GeneratorSprzedaży (samodzielnie oraz na gotowych kontaktach) na rynku polskim

- raportowanie w CRM i komunikacja przy użyciu znanych i lubianych narzędzi

Wymagania:

- posiadanie umiejętności webmasterskich/programistycznych

- pozytywne nastawienie i chęć do nawiązywania nowych kontaktów
odpowiedzialność, systematyczność i świetna organizacja czasu

- znajomość branży usług e-mail marketing, reklamy internetowej i CRM będzie autem

- doświadczenie w prowadzeniu działań handlowych lub sprzedaży usług internetowych mile widziane, w przeciwnym wypadku zyskasz je u nas

- zrozumienie podstaw działania sklepów internetowych, atutem będzie doświadczenie w sprzedaży lub ich obsłudze

- znajomości języka angielskiego będzie atutem

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie na umowę
- nowoczesne i przestronne biuro
- współpracę w dynamicznym zespole ambitnych ludzi

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Branża: Komputery, internet
Województwo: warmińsko-mazurskie
Nazwa stanowiska: Account Manager
Forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło

Numer ogłoszenia: 14722