Pilnie poszukujemy

 • Szczegóły ogłoszenia Dodano: 2018-07-05
  • Branża: Przemysł
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Nazwa stanowiska: Pracownik fizyczny
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, inna
  • Rodzaj pracy: stała
 • Opis
 • nergomontaż-Północ Gdynia S.A., należąca do grupy MARS Shipyards & Offshore, wiodący polski producent wysoko wyspecjalizowanych, w pełni wyposażonych  konstrukcji stalowych dla sektora offshore, energetyki konwencjonalnej, odnawialnej i nuklearnej, przemysłu chemicznego i petrochemicznego, przemysłu okrętowego. Spółka realizuje również przebudowy specjalistycznych jednostek obsługujących morskie farmy wiatrowe oraz morski przemysł wydobywczy:
   
               PRACOWNIKÓW FIZYCZNYCH:  ŚLUSARZ / MONTER / POMOCNIK MONTERA / SZLIFIERZ
   

  Miejsce pracy: Olsztyn
  WYMAGANIA:

  * chęci do pracy

  * uczciwość

  * doświadczenie będzie mile widziane

  OFERUJEMY

  * elastyczne formy zatrudnienia

  * możliwość udziału w rozwojowych i prestiżowych projektach

  * niezbędne narzędzia pracy

  * możliwość rozwoju zawodowego

  Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim . Wyświetl e-mail wraz z klauzulą:
  Zgoda informacyjna dla kandydatów do pracy w Energomontaż Północ Gdynia S.A.
  ·          Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1), informujemy, że:
  ·          Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Energomontaż - Północ Gdynia S.A. z siedzibą w Gdynia (81-061) przy ul. Handlowej 19, zwana dalej „EPG S.A”, „Administratorem”.
  ·           Kontakt z Inspektorem ochrony danych osobowych e-mail:, i...@epgsa... Wyświetl e-mail ; nr tel: 587... Wyświetl numer
  ·          Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych w EPG S.A. zgodnie z art. 221 Kodeksu Pracy oraz 6 ust. 1 lit. a i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o  ochronie danych). tj. zgoda oraz realizacja prawnie usprawiedliwionych interesów administratora danych.
  ·          W dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do czasu ich cofnięcia.
  ·          Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych do zakończenia procesu negocjacji lub do momentu cofnięcia zgody.
  ·          Przysługują Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawo przenoszenia danych.
  ·          Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do organu nadzorczego-Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  ·          Informujemy, że  odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą  upoważnieni pracownic Administratora.
  ·          Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  ·          Informujemy, że Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również nie będą wykorzystywane do profilowania.
  ·          Podanie danych jest dobrowolne, ale ich nie podanie będzie związane z brakiem możliwości udziału w procesach rekrutacyjnych.

   

 • Kontakt
 • Firma: energomontaż połnoc sa
 • Imię i nazwisko: EPGSA
 • E-mail: rekrutacja@epgsa.com
 • Numer telefonu: 609693473
 • Strona www: http://epgsa.com/epgpl/

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.