Opiekunka Osób Starszych do pracy w Niemczech

Interkadra- jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opiekunka Osób Starszych

Zakres obowiązków:

-proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)

-opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)

Oferujemy:

- legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)

- pakiet ubezpieczeń (karta EKUZ, odprowadzane składki w Polsce)

- atrakcyjne wynagrodzenie do 1300 euro netto/miesięcznie

- pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki

- gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie

- pokrywamy koszty podróży w obie strony

- zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu

Oczekujemy:

- znajomości języka niemieckiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym

- doświadczenia w opiece nad osobami starszymi

- przyjaznego usposobienia, cierpliwości i odpowiedzialności

- dobrego stanu zdrowia

Branża: Zdrowie i uroda
Województwo: mazowieckie
Nazwa stanowiska: Opiekunka
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie
Rodzaj pracy: stała, za granicą

Interkadra

Numer ogłoszenia: 12109