Opiekunka osób starszych

Obowiązki:

Opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)
Proste pracy domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)

Oferujemy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
- pakiet ubezpieczeń (karta EKUZ, odprowadzane składki w Polsce)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki
- gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie
- pokrywamy koszty podróży w obie strony
- zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
- przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
- dobry stan zdrowia

Branża: Zdrowie i uroda
Województwo: warmińsko-mazurskie
Nazwa stanowiska: Opiekunka seniora
Wynagrodzenie: 5000
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Kontakt:

[javascript protected email address]
Interkadra

Numer ogłoszenia: 13138

Data dodania: 2015-03-31 12:18:04

Części samochodowe - Ucando.pl

www.autoczescionline24.pl