Operator maszyn do pakowania (k/m)

Miejsce pracy: Bad Bentheim

Zakres obowiązków:

• Ustawianie parametrów oraz obsługa maszyn do pakowania
• Ciągłe doskonalenie i optymalizacja procesów produkcji pod względem efektywności oraz jakości
• Nadzorowanie procesów produkcji, unikanie zastojów
• Przeprowadzanie codziennej konserwacji maszyn oraz dokonywanie drobnych napraw
• Współpraca z kierownikami zmiany oraz pracownikami produkcji

Oferujemy:

• Zatrudnienie na dłuższy okres
• Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od 12,50 € brutto/h w zależności od doświadczenia + dodatki
• Szkolenie wdrożeniowe
• Różnorodne możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji
• Komfortowe zakwaterowanie

Wymagania:

• Doświadczenia w pracy w zakładzie przemysłowym oraz zdolności technicznych
• Rzetelności, dyspozycyjności, umiejętności pracy w grupie
• Dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego –
wymóg konieczny
• Gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy
• Prawa jazdy kat. B
Branża: Artykuły spożywcze
Województwo: warmińsko-mazurskie
Nazwa stanowiska: operator maszyn
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: za granicą

Concept Plus

Numer ogłoszenia: 17235