Operator maszyn CNC (FANUC)

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o. o. dla Naszego Klienta - Międzynarodowego Koncernu - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania:

Doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC - mile widziane,
Znajomość sterowania Fanuc,
Samodzielne ustawianie maszyny i dobór narzędzi,
Umiejętność wprowadzania korekt w programach,
Samodzielność i inicjatywa w działaniu,

Obowiązki:

Samodzielna obsługa maszyn sterowanych numerycznie (znajomość sterowania FANUC),
Ustawianie maszyny,
Przeprowadzanie korekt w programach,

Oferujemy:

Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
Dobre warunki pracy,
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
Możliwości rozwoju,

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail [email protected] w tytule e-mail podając nr ref. FCG/08/14.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Agencja Zatrudnienia nr 10554

Branża: Przemysł
Województwo: pomorskie
Nazwa stanowiska: Operator maszyn CNC (FANUC)
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: stała

ACTIO-HR

Numer ogłoszenia: 12425