Monter urządzeń dźwigowych

MONTER URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH

Zadania:

montaż urządzeń dźwigowych, wind,

prace monterskie na budowie,

praca w Warszawie bądź Wrocławiu bądź Lublinie,

możliwość wyjazdu na zagraniczne delegacje

Wymagania:

doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

wykształcenie techniczno-elektryczne, mechaniczne bądź pokrewne,

ważne uprawnienia SEP,

dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacjach.

Oferujemy:

praca od poniedziałku do piątku (160 godzin miesięcznie),

w przypadku pracy w Warszawie – bezpłatne zakwaterowanie,

wynagrodzenie miesięczne podstawa 3 500 zł brutto + premie miesięczne od 700-800 zł brutto

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna) i dofinansowanie kart Multi Sport.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji na adres e-mail:

[email protected]

lub kontakt telefoniczny z Olgą Budelewską pod nr: 535 812 112

Nr wpisu do rejestru 13471 jako Pracownicy budowlani Sp. z o.o.

Branża: Budownictwo
Województwo: warmińsko-mazurskie
Nazwa stanowiska: Monter
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: stała

pracownicybudowlani.pl

Numer ogłoszenia: 15265