Manager Zespołu TSL

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:
MANAGER ZESPOŁU TSL
Miasto: Toruń
Numer ref.: MAN/SPE/TOR

Wymagania:
Wykształcenie minimum średnie
Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem
Doświadczenie na stanowisku spedytora
Komunikatywność, dokładność i samodzielność
Zaangażowanie
Dobra organizacja pracy własnej oraz pracy podległego zespołu
Mile widziana własna baza klientów / przewoźników

Obowiązki:
Pozyskiwanie klientów/kontrahentów
Współpraca ze spedytorami
Wycena kosztów usług spedycyjnych
Realizacja i rozliczanie zleceń
Obsługa klienta za pomocą telefonu / faxu / poczty elektronicznej
Fakturowanie/kontrola spływu należności
Zarządzanie podległym zespołem
Realizowanie założonych celów

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Dużą swobodę w działaniu
Możliwość tworzenia nowo powstającego oddziału
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres email: [email protected] z podaniem nr ref. MAN/SPE/TOR

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane."
Branża: Transport
Województwo: kujawsko-pomorskie
Nazwa stanowiska: Manager Zespołu TSL
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: stała

Jobhouse

Numer ogłoszenia: 14350