Magazynier

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Olsztyn, Dobre Miasto

Nr ref.: MAG/DM/2016

Zadania:

rozładunek, układanie towarów w magazynie

utrzymanie prawidłowej ekspozycji

komplektacja zamówień

dbanie o czystość oraz porządek na magazynie

Wymagania:

chęć do pracy

dyspozycyjność

zdolności manualne

mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

praca stała

praca trzyzmianowa od poniedziałku do piątku

zapewniamy transport z Olsztyna

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."
Branża: Przemysł
Województwo: warmińsko-mazurskie
Nazwa stanowiska: Magazynier
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Gi Group

Numer ogłoszenia: 14701