Konsultant medyczny - Sprzedawca

Sklep medyczny rehaMED w związku z rozwojem zatrudni
pracowników w Olsztynie na stanowisko: Konsultant medyczny - Sprzedawca.
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres:
[email protected]
W tytule maila proszę wpisywać:
Konsultant medyczny - Sprzedawca/Olsztyn
Wymagania:
* wykształcenie medyczne z kierunku: technik ortopeda,
fizjoterapeuta, technik farmacji, magister farmacji lub wykształcenie
średnie z ukończonym kursem (do 10.02.2009 r.) z zakresu
towaroznawstwa materiałów medycznych,
* doświadczenie w sprzedaży asortymentu medycznego,
* znajomość sprzętu medycznego
* komunikatywność,
* umiejętność obsługi komputera oraz kasy fiskalnej;
Obowiązki:
* sprzedaż artykułów medycznych,
* pomoc i doradztwo klientom przy wyborze sprzętu, środków i
materiałów medycznych,
* obsługa komputera i kasy fiskalnej;
Oferujemy:
* stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
* bardzo dobre warunki pracy.
Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst
jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Branża: Handel
Województwo: warmińsko-mazurskie
Nazwa stanowiska: Konsultant medyczny - Sprzedawca
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: stała

Mediexpert S.C.

Numer ogłoszenia: 16918