• Konsultant medyczny - Sprzedawca

  • Szczegóły ogłoszenia Dodano: 2019-03-22
    • Branża: Handel
    • Województwo: warmińsko-mazurskie
    • Nazwa stanowiska: Konsultant medyczny - Sprzedawca
    • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
    • Rodzaj pracy: stała
  • Treść ogłoszenia
  • Sklep medyczny rehaMED w związku z rozwojem zatrudni
    pracowników w Olsztynie na stanowisko: Konsultant medyczny - Sprzedawca.
    Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres:
    praca@rehamed.com.pl
    W tytule maila proszę wpisywać:
    Konsultant medyczny - Sprzedawca/Olsztyn

    Wymagania:
    * wykształcenie medyczne z kierunku: technik ortopeda,
    fizjoterapeuta, technik farmacji, magister farmacji lub wykształcenie
    średnie z ukończonym kursem (do 10.02.2009 r.) z zakresu
    towaroznawstwa materiałów medycznych,
    * doświadczenie w sprzedaży asortymentu medycznego,
    * znajomość sprzętu medycznego
    * komunikatywność,
    * umiejętność obsługi komputera oraz kasy fiskalnej;
    Obowiązki:
    * sprzedaż artykułów medycznych,
    * pomoc i doradztwo klientom przy wyborze sprzętu, środków i
    materiałów medycznych,
    * obsługa komputera i kasy fiskalnej;
    Oferujemy:
    * stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
    * bardzo dobre warunki pracy.
    Prosimy o dodanie klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji
    procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst
    jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

  • Kontakt
  • Firma: Mediexpert S.C.
  • Imię i nazwisko: Tomasz Piotrowski
  • E-mail: praca@rehamed.com.pl

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.

Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.