Dyrektor Operacyjny Nr ref.: 91/12/2014

PERSPECTA to firma doradztwa personalnego specjalizująca się w realizacji szkoleń, projektów rekrutacyjnych oraz badań marketingowych. Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży wyposażenia statków poszukujemy osób na stanowisko:

 Dyrektor Operacyjny

Nr ref.: 91/12/2014

Miejsce pracy: Ostróda

Zakres obowiązków:

Zarządzanie produkcją dwóch spółek w podległym oddziale w Ostródzie

Koordynowanie pracy zespołu do 80 osób

Raportowanie i kontrolowanie pracy

Podejmowanie działań umożliwiających optymalizację kosztów

Opracowywanie planów rozwoju obu spółek

Tworzenie planów rozwoju i wstępnych planów inwestycyjnych

Rekrutacja nowych pracowników

Kontrola jakości

Udział w spotkaniach z klientami i kontrahentami

Wyjazdy i delegacje służbowe

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne

Min. 5-10 lat doświadczenia w branży technicznej

Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Biegła znajomość j. angielskiego

Znajomość rysunku technicznego

Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia

Komunikatywność i umiejętność pracy pod presją czasu

Prawo jazdy kat „B”

Mile widziana znajomość drugiego języka obcego

 Oferujemy:

Stabilną pracę na pełen etat w oparciu o elastyczny czas pracy

Pracę w oparciu o własną działalność, umowę zlecenie lub o pracę

Premie zadaniowe

Możliwość zdobycia wiedzy i nowych umiejętności

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: [email protected]  W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska wraz z numerem referencyjnym. Aplikacje, które napłyną bez wskazania stanowiska i numeru nie będą brały udziału w procesie rekrutacyjnym. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

PERSPECTA posiada Certyfikat pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej WUP-PPA-7420-45/MD/2010 6619, wydany przez Marszałka Województwa.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".
Branża: Handel
Województwo: warmińsko-mazurskie
Nazwa stanowiska: Dyrektor Operacyjny
Forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa o dzieło
Rodzaj pracy: stała

Kontakt:

[javascript protected email address]
Perspecta

Numer ogłoszenia: 12709

Data dodania: 2014-12-16 10:13:37

Części samochodowe - Ucando.pl

www.autoczescionline24.pl