Dermokonsultantki do pracy w aptekach-Olsztyn i okolice-PILNE!!!

Agencja Promocyjna poszukuje dla swojego klienta, jednej z wiodących firm
kosmetycznych, Dermokonsultantek do pracy w aptekach na terenie Olsztyna i okolic-Szczytno, Ostróda, Kętrzyn, Morąg, Nidzica (całkowity zwrot kosztów dojazdu poza teren Olsztyna).

Zadania:
• promowanie i aktywna sprzedaż kosmetyków i dermokosmetyków w aptekach zgodnie z określonymi celami i standardami
• wykonywanie badania typów cery i diagnoza (aparat do badania cery)
• profesjonalne doradztwo i dobór odpowiednich kosmetyków
• prowadzenie dokumentacji-raporty sprzedaży

Wymagania:
- studentki, uczennice
- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i w konatkcie z klientem
- wysokie zdolności interpersonalne
- wrażliwość na potrzeby klientów
- wysoka kultura osobista
- nienaganna prezencja
- odpowiedzialność
- rzetelność

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia (120h/m-c tj. 20 dni w m-cu, w tym weekendy i praca w tygodniu)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenia produktowe
- premie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji wraz z numerem referencyjnym Ol/2014 na adres mailowy [email protected]

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997r. ; tekst
jednolity: Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatkami.

Branża: Zdrowie i uroda
Województwo: warmińsko-mazurskie
Nazwa stanowiska: sprzedawca/hostessa
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie
Rodzaj pracy: dla studentów

Sweet Pepper

Numer ogłoszenia: 12487