Brygadzista Olsztyn

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. S.K. – Agencja zatrudnienia (nr cert.13953) – będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta – firmy zajmującej się usługami porządkowo-czystościowymi poszukuje osoby na stanowisko brygadzisty na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Zakres obowiązków:

koordynowanie prac porządkowych wykonywanych na podległych obiektach oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją

dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

organizacja pracy;

kontakt i budowanie pozytywnych relacji z klientem;

zamawianie/dostarczanie potrzebnych środków;

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

wynagrodzenie stałe z możliwością wzrostu po okresie próbnym;

niezbędne szkolenia wprowadzające;

narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;

atrakcyjne wynagrodzenie;

Wymagania:

prawo jazdy kat.B (wymóg konieczny)

mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku brygadzisty lub podobnym w firmie świadczącej usługi porządkowe;

sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

mile widziane posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności;

łatwość podejmowania decyzji;

zaangażowanie w powierzone obowiązki;

dyspozycyjność;

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny: w godz 08:00-16:00 (510-012-290) lub po godz. 16:00 (71 711 01 44) lub przesłanie aplikacji za pośrednictwem portalu. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć."
Branża: Przemysł
Województwo: warmińsko-mazurskie
Nazwa stanowiska: Brygadzista
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: stała

Sanpro

Numer ogłoszenia: 16974