Asystent Projektanta Konstrukcji Budowlanych

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta – firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent projektanta konstrukcji budowlanych

Miejsce pracy: Olsztyn

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek budownictwo lądowe),

- Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji budowlanych (głównie stalowe),

- Znajomość i umiejętność wykorzystania w pracy programu Tekla oraz programów CAD,

- Odpowiedzialność za terminowe wykonywanie przydzielonych zadań

Obowiązki:

- Wykonywanie obliczeń statystyczno - wytrzymałościowych,

- Praktyczna znajomość norm projektowych PN i EN,

- Opracowywanie dokumentacji technicznej budowlanej, wykonawczej oraz warsztatowej,

- Nadzorowanie projektów i rozwiązywanie problemów technicznych na etapie projektowania i realizacji,

- Kontrola zgodności dokumentacji produkcyjnej.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,

- Pracę w renomowanej firmie,

- Pracę w systemie jednozmianowym,

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- Możliwość rozwoju.

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres [email protected] w tytule e-mail podając nr ref. APKB/12/16.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Nr agencji zatrudnienia 10554
Branża: Budownictwo
Województwo: warmińsko-mazurskie
Nazwa stanowiska: Asystent Projektanta Konstrukcji Budowlanych
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: stała

Actio HR

Numer ogłoszenia: 14944