Żona ''agenta Tomka'' chciała wyłudzić zasiłki od ZUS? Kaczmarek: ''To zemsta PiS''

Data dodania: 2018-10-10 13:11:02, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Żona ''agenta Tomka'' chciała wyłudzić zasiłki od ZUS? Kaczmarek: ''To zemsta PiS''

Katarzyna K. do niedawna szefowa olsztyńskiego stowarzyszenia Helper, żona byłego agenta CBA znanego jako agent Tomek, miała bezprawnie domagać się wypłaty zasiłku od ZUS – informuje dziennik ''Fakt''. Jak twierdzi Tomasz Kaczmarek – jego żona jest niewinna, a sprawa to zemsta jego byłej partii – Prawa i Sprawiedliwości.

Katarzyna K. do niedawna szefowa stowarzyszenia Helper prowadzącego środowiskowe domy samopomocy na Warmii i Mazurach to żona Tomasza Kaczmarka – byłego posła PiS i agenta CBA znanego jako ''agent Tomek''.

To właśnie mąż przejął prowadzenie Helpera po tym, jak zrezygnowała z tego jego żona. Nad stowarzyszeniem szybko jednak zebrały się czarne chmury. Okazało się bowiem, że urzędnicy wojewody dopatrzyli się licznych nieprawidłowości w gospodarowaniu dotacjami przydzielanymi  z budżetów gmin na prowadzenie środowiskowych domów samopomocy. Ostatecznie, po wstrzymaniu dotacji przez wojewodę, Helper straciło domy na Warmii i Mazurach, a Kaczmarek ustąpił ze stanowiska prezesa stowarzyszenia. Więcej o sprawie pisaliśmy tu->

Dziś, jak donosi dziennik Fakt, problemy ma również żona agenta Tomka. Jak czytamy w Fakt.pl – kobieta miała bezprawnie domagać się wypłaty zasiłków z ZUS, dlatego ten po przeanalizowaniu umów w firmach zatrudniających żonę agenta Tomka, zablokował wypłatę w sumie kilkuset tysięcy złotych zasiłku chorobowego i macierzyńskiego.

Kobieta miała próbować dochodzić swego w sądach, jednak dwukrotnie sądy przyznały rację ZUS - czytamy w dzienniku. Jak skomentował sprawę Tomasz Kaczmarek – ta sprawa to zemsta PiS, partii której był członkiem.

Źródło: fakt.pl

Komentarze (6)

Dodaj swój komentarz

 • Prawo 2018-10-11 16:39:21
  Jak dlugo ten facet bedzie bruzdzil.Juz chyba dosyc nabroil.A moze za duzo wie ?
  Odpowiedz Oceń: 8 0 Zgłoś treść
 • Młoda 2018-10-11 15:23:56
  Każdy ma prawo dochodzić swoich racji przed sądem. Tyle w temacie. Małkowski juz 10 lat dochodzi.
  Odpowiedz Oceń: 3 3 Zgłoś treść
 • . 2018-10-11 08:11:05
  Dzisiaj każda szuja złapana za rękę, gdy się o nią sprawiedliwość upomni, to twierdzi, że to sprawa polityczna.
  Odpowiedz Oceń: 10 0 Zgłoś treść
 • PiotrWlk 2018-10-11 07:37:42
  Skandal. Jak można tak bezwstydnie oszukiwać. Bielizna triumpf, deskorolki elektryczne, stroje snowboardowe kupowane pod płaszczykiem pomocy osób z alzhaimerem. Kara Boska kiedyś dosięgnie.
  Odpowiedz Oceń: 15 0 Zgłoś treść
 • zoomm 2018-10-10 19:44:22
  Żoną to była, ale kogoś innego podczas gdy agenturowała się z Tomkiem.
  Odpowiedz Oceń: 19 0 Zgłoś treść
 • zus 2018-10-10 15:26:27
  Wstydu nie ma
  Odpowiedz Oceń: 17 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.