''Żółty Tydzień'' w Olsztynie

Ostatnia aktualizacja 2010-09-27 14:08:39, Iwona Starczewska
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Dziś ruszyła XXI edycja akcji Żółty Tydzień. Projekt skierowany jest do wszystkich zainteresowanych profilaktyką wirusowego zapalenia wątroby typu A i B.

Od dziś do 8 października do punktów szczepień powinny zgłosić się osoby, które rozpoczęły cykl szczepień w marcu. To również okazja i dobry moment do przyjęcia pierwszej dawki, dla reszty chętnych.

Ideą „Żółtego Tygodnia” jest uświadamianie zagrożeń zdrowotnych związanych z wirusowym zapaleniem wątroby typu A i typu B oraz popularyzacja szczepień ochronnych.

Adresy punktów szczepień w naszym regionie, biorących udział w akcji można znaleźć na stronach www.zoltytydzien.pl i www.szczepienia.pl.

Źródło: Własne/zoltytydzien.pl

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.