Zniszczył drzwi w zaparkowanym aucie. Rozpoznajesz go?

Data dodania: 2019-02-11 09:59:58, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Zniszczył drzwi w zaparkowanym aucie. Rozpoznajesz go?
Fot. KMP Olsztyn

Olsztyńscy policjanci poszukują mężczyzny, który na stacji paliw wyrwał klamkę w drzwiach zaparkowanego samochodu. Funkcjonariusze zwracają się do mieszkańców z prośbą o pomoc w ustaleniu jego danych.

Do zdarzenia doszło pod koniec grudnia ubiegłego roku na stacji paliw przy ul. Śliwy w Olsztynie. Mężczyzna bez żadnego powodu wyrwał klamkę w drzwiach zaparkowanego tam forda mondeo. Właściciel auta straty oszacował na ponad 1400 zł.

Jego wizerunek zarejstrowały kamery monitoringu, w związku z tym policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zwracają się z prośbą do mieszkańców o pomoc w jego identyfikacji. Każdy, kto rozpozna mężczyznę, proszony jest o kontakt - osobisty przy ul. Partyzantów 23 lub telefoniczny, pod numerem tel. 89 522 38 44, lub pod numerem alarmowym 112. Można wysłać także maila na adres: joanna.burakiewicz@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.