Znęcał się psychicznie i fizycznie nad własną matką

Data dodania: 2019-01-07 14:26:25, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Znęcał się psychicznie i fizycznie nad własną matką

Wczoraj wieczorem (6 stycznia) olsztyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej. Na komisariat zadzwoniła roztrzęsiona kobieta, która wyjaśniła, że zaatakował ją jej własny syn. Mężczyzna był pijany i agresywny.

Z ustaleń policjantów wynika, że 34-latek po powrocie z izby wytrzeźwień, do której trafił poprzedniego dnia po awanturze z matką, wpadł w furię. Kobieta obawiając się o własne życie i zdrowie, uciekła z mieszkania, w którym pozostał jej agresywny syn.

Po ataku szału 34-latek zabarykadował się w swoim pokoju. Gdy funkcjonariuszom udało się dostać do środka, znaleźli mężczyznę leżącego na podłodze, na której były porozrzucane butelki po alkoholu. Nie reagował on na polecenia stróżów prawa i był wobec nich agresywny. W związku z tym policjanci obezwładnili agresora i założyli mu kajdanki.

34-latek trafił do aresztu, a jego matka mogła bez obaw bezpiecznie wrócić do domu. Mężczyzna, gdy wytrzeźwieje, zostanie przesłuchany. Prawdopodobnie usłyszy zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego nad osobą najbliższą. Za te przestępstwo agresywny mężczyzna może trafić za kratki nawet na 5 lat.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (12)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.