Znasz osoby ze zdjęcia? Zgłoś się na policję

Data dodania: 2018-05-15 12:02:31, mjs
Ostatnia aktualizacja 2018-05-15 12:20:51
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Znasz osoby ze zdjęcia? Zgłoś się na policję
Screen z monitoringu

Policjanci z Komendy Miejskiej w Olsztynie poszukują złodziei, którzy dokonali kradzieży portfela oraz dokumentów w jednym z salonów kosmetycznych. Funkcjonariusze zabezpieczyli na monitoringu wizerunek kobiety i mężczyzny, którzy byli obecni podczas przestępstwa.

Śledztwo w tej sprawie prowadzą policjanci z Wydziału do spraw Walki z Przestępczością z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Funkcjonariusze na nagraniu z monitoringu zabezpieczyli wizerunek kobiety i mężczyzny, którzy byli obecni w salonie kosmetycznym podczas przestępstwa. Są oni podejrzani o kradzież portfela z pieniędzmi oraz dokumentów. Po dokonaniu przestępstwa złodzieje zapłacili zbliżeniowo za zakupy, używając skradzionej karty.

Każdy, kto rozpoznaje osoby ze zdjęcia, proszony jest o kontakt z naczelnikiem wydziału, podinsp. Joanną Burakiewicz-Olbryś, pod numerem tel. 89 522 38 32, sekretarzem wydziału, nr tel. 89 522 38 30, całodobowym nuemrem alarmowym 601 457 510 lub 997 lub pisząc maila pod adres prasowy@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Źródło: KMP Olsztyn

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • Ruda 2018-05-15 17:15:10
    Gratuluje refleksu redaktorowi tego artykulu. Zdjecia z konca lutego a mamy polowe maja :)
    Odpowiedz Oceń: 5 2 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.