Znamy pierwszą gwiazdę Olsztyńskiego Lata Artystycznego

Data dodania: 2019-05-27 17:00:00, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Znamy pierwszą gwiazdę Olsztyńskiego Lata Artystycznego
Fot. Archiwum Olsztyn.com.pl

Miejski Ośrodek Kultury podał pierwszą gwiazdę, która wystąpi na scenie tegorocznego Olsztyńskiego Lata Artystycznego. Fani rock i metalu progresywnego mogą być zadowoleni, na deskach amfiteatru zagra zespół Riverside.

Zespół Riverside powstał w 2001 r. z inicjatywy Piotra Grudzińskiego i Piotra Kozieradzkiego. Wkrótce dołączyli do nich Mariusz Duda oraz Jacek Melnicki. W 2003 r.światło dzienne ujrzał ich pierwszy album „Out of Myself”, który przyniósł zespołowi uznanie nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Od tamtej pory muzycy regularnie jeżdżą w trasy po całym świecie. Grupa obecnie gra koncerty w Ameryce Północnej.

Olsztyńskie Lato Artystyczne na stałe wpisało się w kalendarz imprez Olsztyna. Wydarzenie trwa od połowy czerwca aż do września, a w programie oprócz koncertów muzycznych, pojawiają się także m.in. kabarety i spektakle teatralne. Do najpopularniejszych imprez należą Olsztyńskie Noce Bluesowe, Międzynarodowe Dni Folkloru „Warmia” czy Dni Jakubowe.

Wkrótce poznamy więcej szczegółów imprezy.

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.