Znamy kolejne gwiazdy Olsztyn Green Festival

Ostatnia aktualizacja 2018-02-13 08:37:10, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Znamy kolejne gwiazdy Olsztyn Green Festival

Co prawda za oknem zimowa aura, jednak warto już pomyśleć o lecie. W sierpniu kolejna edycja Olsztyn Green Festival, którego organizatorzy już kompletują artystów na to wyjątkowe wydarzenie. Znamy kolejne gwiazdy, które wystąpią na scenach nad jeziorem Ukiel.

Ruszyły prace przy organizacji kolejnej edycji Olsztyn Green Festival. Wiemy już, że tegoroczny festiwal odbędzie się w weekend 17-18 sierpnia.

Pierwszych artystów tegorocznej imprezy poznaliśmy już na początku stycznia. Organizatorzy zapowiedzieli, że będą to Piotr Rogucki z zespołem Coma, Ania Rusowicz z projektem niXes i elektropopowa Pola Rise.

Dziś znamy już kolejne gwiazdy zielonego festiwalu w Olsztynie. Na scenach nad jeziorem Ukiel wystąpią także Natalia Nykiel i Grubson.

Wiemy też, że ceny biletów w tym roku będą nieco wyższe. Za bilet jednodniowy w przedsprzedaży trzeba będzie zapłacić 55 złotych, a za karnet dwudniowy 85 złotych.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze