Data dodania: 2014-07-31 09:55
Ostatnia aktualizacja 2014-09-05 13:07

Iwona Starczewska

Zmiany w Stomilu. Rajić odchodzi, dołączają Koval i Berezovskyy

Zmiany w drużynie Stomilu Olsztyn tuż przed startem ligi. Z zespołu odchodzi serbski napastnik Marko Rajić, a szeregi Dumy Warmii zasilają Wladimir Koval i Vitaliy Berezovskyy.

Serbski napastnik nie zagrzał miejsca w Stomilu Olsztyn. O dołączeniu Rajicia do drużyny klub poinformował 21 lipca, a już dziś wiemy, że kontrakt z zawodnikiem został rozwiązany, za porozumieniem stron.

Rajić przez ostatnie pół roku występował w Teleoptiku Belgrad.

Do drużyny Stomilu Olsztyn dołączył z kolei 22-letni ukraiński napastnik Wladimir Koval. Koval podpisał kontrakt z opcją przedłużenia. Zawodnik w sezonie 2012/2013 zdobył z drużyną Sevastopola Mistrzostwo Pierwszej Ligi Ukraińskiej i wywalczył tym samym awans do ukraińskiej Ekstraklasy. Również w tym sezonie wystąpił w 3 meczach Pucharu Ukrainy, zdobywając w nich 2 bramki.

Szeregi biało-niebieskich zasilił również 30-letni, ukraiński obrońca Vitaliy Berezovskyy, który ostatnio występował w Zirce Krivohrad, grającej w ukraińskiej Perszej Lidze (drugi poziom rozgrywkowy w tym kraju).

Źródło: stomilolsztyn.com/własne