Zmiany w rozkładach jazdy autobusów kursujących do gminy Dywity

Ostatnia aktualizacja 2017-06-19 09:09:17, sm
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Zmiany w rozkładach jazdy autobusów kursujących do gminy Dywity
Fot. Gmina Dywity

Od 1 lipca wprowadzone zostaną zmiany w rozkładach jazdy na liniach nr 108 i 112, które kursują z Olsztyna do miejscowości gminy Dywity. Korekty wynikają z licznych próśb mieszkańców o lepsze skoordynowanie rozkładów tych autobusów z innymi, by możliwa była przesiadka, również wtedy, kiedy ruszy przebudowa ulicy Partyzantów.

Od 1 lipca rozkłady jazdy autobusów linii 108 i 112 kursujących z Dworca Głównego do Gminy Dywity zostaną skoordynowane z odjazdami autobusów linii nr 136.

Wydłużone zostaną również czasy przejazdu w związku z planowanym remontem ul. Partyzantów.

By ograniczyć w sposób maksymalny opóźnienia, do obsługi zostanie wprowadzony trzeci pojazd.

Poniżej rozkłady ze zmianami:

 

 

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.