Zmiany organizacji ruchu na Towarowej

Data dodania: 2018-12-05 13:27:01, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Zmiany organizacji ruchu na Towarowej

W związku z trwającymi pracami przy obwodnicy Olsztyna, 6 grudnia, w godzinach popołudniowych planowana jest zmiana organizacji ruchu na ul. Towarowej. Zmiany dotyczyć będą odcinka od ul. Cementowej do Węzła Wschód w kierunku Wójtowa.

W najbliższy czwartek, 6 grudnia, wykonawca przebudowy ulicy Towarowej wprowadzi zmiany w organizacji ruchu w tej części miasta, związane z pracami przy obwodnicy Olsztyna.

Zmiany polegać będą na przełożeniu ruchu z jezdni lewej na jezdnię prawą na odcinku od ul. Cementowej do Węzła Wschód obwodnicy.

Jak zaznacza wykonawca, termin wprowadzenia nowej organizacji może ulec przesunięciu ze względu na trwające odbiory na tym odcinku obwodnicy.

Na kogo zagłosujesz w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego?

  • + KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA, PO, PSL, SLD, .N, ZIELONI
  • + KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
  • + KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
  • + KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
  • + KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  • + KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.