Zmiana organizacji ruchu na odcinku Olsztyn-Wójtowo jednak później niż zakładano

Data dodania: 2017-08-17 13:14:43, sm
Ostatnia aktualizacja 2017-08-18 14:51:46
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Zmiana organizacji ruchu na odcinku Olsztyn-Wójtowo jednak później niż zakładano

Trwa budowa obwodnicy Olsztyna. Wykonawca robót na odcinku S51 Olsztyn Wschód – Olsztyn Południe na piątek planował wprowadzenie zmiany w organizacji ruchu. Okazuje się jednak, że zmiana zostanie wprowadzona w późniejszym terminie.  

W piątek 18 sierpnia wykonawca obwodnicy Olsztyna miał wdrożyć czasową organizację ruchu na drodze krajowej nr 16 na odcinku Olsztyn - Wójtowo. Dziś poinformowano jednak, że zmiana została przełożona na poniedziałek 21 sierpnia. Polegać będzie ona na przełożeniu ruchu z odcinka „szesnastki” na nowo wybudowaną drogę lokalną nr 55.

Nowa organizacja ruchu będzie obowiązywać najpewniej do końca czerwca 2018 roku.

Przypomnijmy ta część obwodnicy zlokalizowana będzie na terenie Olsztyna i gmin: Stawiguda, Purda, Barczewo i ominie miasto od południowego wschodu. Przebiegać będzie od drogi S51 w sąsiedztwie miejscowości Tomaszkowo poprzez okolice miejscowości Bartążek, Szczęsne, Klebark Mały do drogi nr 16 na wysokości ogródków działkowych na Wójtowej Roli. Zakończenie robót o wartości 913 mln złotych przewidziane jest na październik 2018 roku.

Źródło: GDDKiA Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.