Zmiana organizacji ruchu na Cementowej. Wyłączą sygnalizację

Ostatnia aktualizacja 2017-08-11 11:02:05, SM
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Zmiana organizacji ruchu na Cementowej. Wyłączą sygnalizację

Trwa przebudowa ulicy Towarowej. W związku z tym, już w sobotę rozpoczną się prace w okolicy sygnalizacji świetlnej przy skrzyżowaniu ulicy Cementowej i Lubelskiej. Sygnalizacja świetlna zostanie wyłączona.  

W związku z koniecznością przebudowy sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Cementowa - Lubelska oraz wykonania dodatkowego prawoskrętu z ul. Cementowej w ul. Lubelską w najbliższą sobotę 12 sierpnia wyłączona zostanie tam sygnalizacja świetlna.

Zmianie ulegnie również organizacja ruchu na wspomnianym skrzyżowaniu. Ciąg drogi krajowej DK 16: ul. Lubelska i ul. Cementowa będą drogami z pierwszeństwem przejazdu. Natomiast ul. Lubelska, kierunek od Dworca, będzie ulicą podporządkowaną.

Sygnalizacja pozostanie wyłączona do 20 sierpnia. Zmiany oznakowana skrzyżowania i pierwszeństwa przejazdu w ciągu DK 16 pozostają bez zmian do odwołania.

Jest więc nadzieja, że przez najbliższy tydzień zmniejszą się nieco korki powstające w ciągu ulicy Lubelskiej. Ruch spowalnia bowiem wspomniana sygnalizacja świetlna wprowadzona po zamknięciu ulicy Budowlanej. 

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze