Zmiana organizacji ruchu na Cementowej. Wyłączą sygnalizację

Ostatnia aktualizacja 2017-08-11 11:02:05, sm
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Zmiana organizacji ruchu na Cementowej. Wyłączą sygnalizację

Trwa przebudowa ulicy Towarowej. W związku z tym, już w sobotę rozpoczną się prace w okolicy sygnalizacji świetlnej przy skrzyżowaniu ulicy Cementowej i Lubelskiej. Sygnalizacja świetlna zostanie wyłączona.  

W związku z koniecznością przebudowy sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Cementowa - Lubelska oraz wykonania dodatkowego prawoskrętu z ul. Cementowej w ul. Lubelską w najbliższą sobotę 12 sierpnia wyłączona zostanie tam sygnalizacja świetlna.

Zmianie ulegnie również organizacja ruchu na wspomnianym skrzyżowaniu. Ciąg drogi krajowej DK 16: ul. Lubelska i ul. Cementowa będą drogami z pierwszeństwem przejazdu. Natomiast ul. Lubelska, kierunek od Dworca, będzie ulicą podporządkowaną.

Sygnalizacja pozostanie wyłączona do 20 sierpnia. Zmiany oznakowana skrzyżowania i pierwszeństwa przejazdu w ciągu DK 16 pozostają bez zmian do odwołania.

Jest więc nadzieja, że przez najbliższy tydzień zmniejszą się nieco korki powstające w ciągu ulicy Lubelskiej. Ruch spowalnia bowiem wspomniana sygnalizacja świetlna wprowadzona po zamknięciu ulicy Budowlanej. 

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.