Zmiana miejsca ceremonii ważenia przed galą ACB 53

Ostatnia aktualizacja 2017-02-16 11:40:45, sm
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Zmiana miejsca ceremonii ważenia przed galą ACB 53

Oficjalne ważenie zawodników, którzy już w tę sobotę wystąpią na gali ACB 53 w hali Urania, odbędzie się w olsztyńskiej Aquasferze. Wydarzenie jest otwarte dla kibiców.  

Miejsce ważenia przed sobotnią galą ACB 53 uległo zmianie. Oficjalna ceremonia ważenia odbędzie się nie w Galerii Warmińskiej, ale w Wodnym Centrum Rekreacyjno-Sportowym Aquasfera przy al. Piłsudskiego 69b w Olsztynie. Termin ważenia pozostaje bez zmian. Z zawodnikami spotkamy się więc w piątek 17 lutego o godzinie 18.00. Wstęp na ważenie jest darmowy.

Przypomnijmy, w sobotniej (18 lutego) walce wieczoru zobaczymy Adriana Zielińskiego, który skrzyżuje rękawice z doświadczonym Rasulem Yakhyaevem. W karcie głównej obejrzymy m.in. powracającego po długiej przerwie Karola Celińskiego oraz Pawła Kiełka z klubu Berkut Arrachion Olsztyn. Szykują się wielkie sportowe emocje!

 

Gala ACB 53

Hala Urania, al. Piłsudskiego 44, Olsztyn.

Wejście od godziny 18.00.

Start gali o godzinie 18:30.

Bilety dostępne na www.ticketpro.pl oraz w sieci sklepów Empik.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze