Zmarł w olsztyńskim hipermarkecie

Ostatnia aktualizacja 2011-02-14 10:03:23, Iwona Starczewska
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Olsztyńscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na terenie TESCO. 58-letni klient najprawdopodobniej zakrztusił się kawałkiem surowego mięsa. Pomimo podjętych czynności ratunkowych, mężczyzna zmarł.

Dzisiaj kilkanaście minut po północy policjanci interweniowali w hipermarkecie przy ulicy Pstrowskiego w Olsztynie. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło tam do wypadku. Na miejscu było już pogotowie ratunkowe, które udzielało pomocy 58-letniemu klientowi. Z ustaleń policjantów wynika, że pracownicy sklepu w pewnym momencie zauważyli starszego mężczyznę, który zaczął się krztusić. Po chwili mężczyzna, od którego było czuć zapach alkoholu, osunął się na podłogę. Na miejsce wezwano pogotowie. Do tego czasu pracownik ochrony wykonywał czynności ratunkowe.

Podjęta przez lekarza reanimacja niestety nie przyniosła rezultatu. 58-latek zmarł. Przeprowadzona sekcja zwłok wyjaśni, co mogło być bezpośrednią przyczyną śmierci mężczyzny. 

Źródło: KWP Olsztyn/własne

Komentarze (4)

Dodaj swój komentarz

 • czub 2011-07-21 19:24:47
  Niestety wszedł trzeźwy, tam się postołował, cichaczem browca konsumował, gdyby tego było mało to zagrychy by się zdało, bo w pośpiechu zżarł zawzięcie kęs mu ugrzązł na zakręcie. Tak to już kradzione tuczy,czy następny się nauczy? Myślał ze to jest wędzonka a to kawał był ogonka, nie odróżniam przecież tego, ja tam zżeram piętnastego...
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
 • http://takjuzmam.blox.pl/html 2011-02-21 00:25:12
  Jadł surowe mięso??
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
 • qw 2011-02-14 17:13:46
  W domu tez nie siedz bo umiera ich tam jeszcze wiecej
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
 • jao 2011-02-14 16:37:17
  nie chodźcie do tesco! tam ludzie umierają!
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze