Zimą myślimy o lecie. Znamy pierwszych artystów Olsztyn Green Festival

Ostatnia aktualizacja 2018-01-12 09:58:15, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Zimą myślimy o lecie. Znamy pierwszych artystów Olsztyn Green Festival

Pomimo tego, że do lata jeszcze daleko – są już pierwsze ustalenia organizacyjne dotyczące Olsztyn Green Festival. Znamy już bowiem pierwszych artystów, którzy w jeden z sierpniowy weekendów wystąpią na scenach nad jeziorem Ukiel.

Olsztyn Green Festival wpisał się na dobre w kalendarz imprez stolicy Warmii. Co więcej, jest uznawany za sztandarowe wydarzenie Olsztyna, które przyciąga nie tylko rzesze mieszkańców, ale również wielu turystów. Wyróżnikiem oraz kluczem do sukcesu Olsztyn Green Festival jest jego różnorodność. Program skierowany jest do różnych grup wiekowych, o rożnych upodobaniach muzycznych. Poza koncertami organizatorzy zapewniają wiele atrakcji związanych przede wszystkim ze sportem i rekreacją. Wszystko to w pięknym otoczeniu jeziora Ukiel.

Prace przy organizacji kolejnej edycji imprezy już się rozpoczęły. Wiemy, że festiwal odbędzie się w weekend 17-18 sierpnia. Organizatorzy uchylili również rąbka tajemnicy co do artystów, którzy wystąpią nad jeziorem Ukiel.

Swoją obecność na zielonym festiwalu w Olsztynie potwierdzili już Piotr Rogucki z zespołem Coma, Ania Rusowicz z projektem niXes i elektropopowa Pola Rise.

Wiemy też, że ceny biletów w tym roku będą nieco wyższe. Za bilet jednodniowy w przedsprzedaży trzeba będzie zapłacić 55 złotych, a za karnet dwudniowy 85 złotych.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze