Zderzenie busa z autobusem komunikacji miejskiej na ulicy Sikorskiego [ZDJĘCIA]

Data dodania: 2018-06-12 14:20:09, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Zderzenie busa z autobusem komunikacji miejskiej na ulicy Sikorskiego [ZDJĘCIA]
Fot. KMP Olsztyn

Dziś (12 czerwca) po godz. 11 doszło do groźnego wypadku. Na ulicy Sikorskiego w Olsztynie kierowca busa zajechał drogę kierowcy autobusu komunikacji miejskiej. W zderzeniu pojazdów ucierpieli trzej pasażerowie autobusu.

Do wypadku doszło dziś (12 czerwca) na ul. Sikorskiego, w pobliżu Galerii Warmińskiej. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca dostawczego busa, zmieniając pas ruchu, zajechał drogę autobusowi MPK. Kierowca autobusu gwałtownie hamował, co doprowadziło do nagłego przemieszczenia się pasażerów.

Troje z nich - 26-latka, 69-latek i 70-latek - zostało rannych. Z poważnymi obrażeniami ciała, m.in. urazem głowy i nóg, przewieziono ich do szpitala.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. Dokładne okoliczności zdarzenia badają olsztyńscy policjanci.

Źródło: KMP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.