Zatrzymany...po trzech latach

Data dodania: 2010-04-09 10:15:54, Iwona Starczewska
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych KWP w Olsztynie zatrzymali 30-letniego Tomasza Sz. z Iławy. Mężczyzna był poszukiwany czterema listami gończymi.

30-latek ścigany był za rozbój, włamanie, znieważenie funkcjonariusza oraz narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia. W kilku tych sprawach działał w warunkach recydywy. Tomasz Sz. 3 lata temu powinien był stawić się w zakładzie karnym. Dzięki pomocy matki ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Wczoraj zaskoczony wpadł w ręce kryminalnych.


Kryminalni z Zespołu Poszukiwań Celowych KWP w Olsztynie, ustalili, że w ukrywaniu się 30-latkowi może pomagać jego matka. Wczoraj policjanci zaskoczyli 30-latka w mieszkaniu. Ten zdumiony obecnością funkcjonariuszy przyznał, że był przygotowany na stawianie oporu policjantom podczas ewentualnego zatrzymania. W tym celu Tomasz Sz. miał pod ręka nóż i inne niebezpieczne narzędzia. Wczoraj nie zdążył ich użyć. Policjanci po zatrzymaniu przewieźli poszukiwanego do zakładu karnego.

Źródło: KWP Olsztyn/własne

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.