Zastawił kostką brukową miejsce dla niepełnosprawnych na ul. Reymonta. Został ukarany

Data dodania: 2019-07-26 14:18:32, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Zastawił kostką brukową miejsce dla niepełnosprawnych na ul. Reymonta. Został ukarany
Fot. SM Olsztyn

Strażnicy miejscy dostali zgłoszeni od jednego z mieszkańców, że na jednej z ulic na Zatorzu ktoś zastawił miejsce parkingowe dla niepełnosprawnych kostką brukową. W tym przypadku karę poniósł kierownik firmy budowlanej.

Do zdarzenia doszło na ul. Reymonta. Strażnicy miejscy dostali zgłoszenie, że firma budowlana zastawiła kostką brukową miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce, zauważyli, że nie tylko koperta jest zajęta, ale także chodnik, uniemożliwiając pieszym przejście.

Okazało się, że kierownik firmy budowlanej nie posiadał zgody na takie działanie, w związku z tym będzie musiał zapłacić mandat oraz usunąć niebezpieczną przeszkodę.

Źródło: własne/SM Olsztyn

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • Olo 2019-07-26 21:59:04
    Między śmietnikami jest miejsce. Może tam dałoby radę upchnąć jakieś warmiatowerII :) kiedy cba zainteresuje się ratuszem?
    Odpowiedz Oceń: 4 0 Zgłoś treść
  • Pieszy 2019-07-26 17:25:10
    Przejscie na Limana od monopolu do sklepu miko od Zeromskiego .zmiana swistel trwa 3.5 minuty
    Odpowiedz Oceń: 2 4 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.