Zamknięta ulica Pieniężnego. Policjanci i strażnicy miejscy czuwają nad bezpieczeństwem

Ostatnia aktualizacja 2017-04-21 10:09:20, kru
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Zamknięta ulica Pieniężnego. Policjanci i strażnicy miejscy czuwają nad bezpieczeństwem
Fot. KMP Olsztyn

Ruszyła przebudowa ulicy Pieniężnego. Aby umożliwić kierowcom oraz pieszym sprawne i bezpieczne poruszanie się po mieście, policjanci wraz ze strażnikami miejskimi stanęli na skrzyżowaniach wyłączonej z ruchu ulicy, gdzie informowali o obowiązujących zmianach i rozdawali ulotki przygotowane przez miejskich urzędników.

Ruszył remont ulicy Pieniężnego. W związku z wprowadzonymi zmianami w organizacji ruchu, policjanci wraz ze strażnikami miejskimi stanęli na skrzyżowaniach zamkniętej ulicy.

Policjanci od wczesnych godzin porannych pilnowali bezpieczeństwa m.in. na pl. Roosevelta oraz pl. Jana Pawła II. Informowali kierowców i pieszych o wprowadzonych zmianach i wyznaczonych objazdach. Pomagali również osobom spoza Olsztyna, do których nie dotarła informacja o utrudnieniach w ruchu. Strażnicy miejscy informowali natomiast kierowców o zmianach w ruchu m.in. na skrzyżowaniu z ulicą 22 Stycznia.

Jak mówią policjanci, pierwszy dzień remontu ul. Pieniężnego minął spokojnie.

 - Nie odnotowaliśmy do chwili obecnej żadnych zdarzeń drogowych związanych z przebudową tej ulicy. Kierowcy zostali wcześniej poinformowani o wprowadzanych zmianach. Ulice przyległe do remontowanego odcinka są odpowiednio oznakowane, dzięki czemu kierowcy wiedzą, że ul. Pieniężnego jest wyłącona z ruchu i kierują się wyznaczonymi objazdami - mówią policjanci

Funkcjonariusze podczas służby rozdawali również ulotki przygotowane przez Urząd Miasta w Olsztynie. Można w nich znaleźć informacje na temat rozpoczętej inwestycji oraz mapę z wprowadzonymi zmianami w organizacji ruchu.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze