Zamknięcie Budowlanej przełożone na ''kiedyś''

Ostatnia aktualizacja 2017-06-19 09:05:23, ol
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Zamknięcie Budowlanej przełożone na ''kiedyś''

Dziś nastąpić miało zamknięcie ulicy Budowlanej w ramach kolejnego etapu prac przy przebudowie ulicy Towarowej. Jak poinformował Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu – zamknięcie ulicy zostało jednak odłożone w czasie. Na kiedy? Nie wiadomo.  

W ubiegłym tygodniu drogowcy informowali o planowanym zamknięciu ulicy Budowlanej. Ta zmiana miała być związana z budową zbiornika retencyjnego oraz z przebudową istniejącej infrastruktury podziemnej w ramach przebudowy ulicy Towarowej.

Jak zapowiadali drogowcy, zamknięcie Budowlanej wiązałoby się z uruchomieniem objazdu. Pojazdy już dziś, 19 czerwca, miały zostać przekierowane na ul. Cementową.

Taki stan rzecz miał utrzymać się do końca tego roku.

Dziś okazuje się, że zamknięcie tej ważnej arterii zostało odłożone w czasie. Nowego terminu zamknięcia wciąż nie znamy.

- Z przyczyn niezależnych od ZDZiT zamknięcie ul. Budowlanej nastąpi w innym terminie niż planowano. Do momentu rozpoczęcia robót autobusy linii 106 i 304 kursują po stałych trasach - informuje ZDZiT.

 

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze