Zamknięcie Budowlanej przełożone na ''kiedyś''

Ostatnia aktualizacja 2017-06-19 09:05:23, ol
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Zamknięcie Budowlanej przełożone na ''kiedyś''

Dziś nastąpić miało zamknięcie ulicy Budowlanej w ramach kolejnego etapu prac przy przebudowie ulicy Towarowej. Jak poinformował Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu – zamknięcie ulicy zostało jednak odłożone w czasie. Na kiedy? Nie wiadomo.  

W ubiegłym tygodniu drogowcy informowali o planowanym zamknięciu ulicy Budowlanej. Ta zmiana miała być związana z budową zbiornika retencyjnego oraz z przebudową istniejącej infrastruktury podziemnej w ramach przebudowy ulicy Towarowej.

Jak zapowiadali drogowcy, zamknięcie Budowlanej wiązałoby się z uruchomieniem objazdu. Pojazdy już dziś, 19 czerwca, miały zostać przekierowane na ul. Cementową.

Taki stan rzecz miał utrzymać się do końca tego roku.

Dziś okazuje się, że zamknięcie tej ważnej arterii zostało odłożone w czasie. Nowego terminu zamknięcia wciąż nie znamy.

- Z przyczyn niezależnych od ZDZiT zamknięcie ul. Budowlanej nastąpi w innym terminie niż planowano. Do momentu rozpoczęcia robót autobusy linii 106 i 304 kursują po stałych trasach - informuje ZDZiT.

 

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.