Zaginęła 17-letnia Sylwia Magiera. Widziałeś ją?

Data dodania: 2018-11-26 10:13:01, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Zaginęła 17-letnia Sylwia Magiera. Widziałeś ją?
Fot. KMP Olsztyn

Olsztyńscy policjanci prowadzą poszukiwania opiekuńcze za 17-letnią Sylwią Magierą. Nastolatka 14 listopada wyszła z domu i do tej pory do niego nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

17-letnia Sylwia Magiera wyszła z domu przy ul. Żiżki w Olsztynie 14 listopada i do tej pory nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z najbliższymi.

Policjanci zwracają się o pomoc do mieszkańców. Każdy, kto posiada jakąkolwiek informację na ten temat, proszony jest o kontakt w godz. 7:30-15:30 pod numerem tel. 89 522 48 18 lub całodobowo pod numerem tel. 89 522 34 24. Można wysłać także maila na adres: izabela.kolpakowska@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.