Zaginął mężczyzna z autyzmem

Data dodania: 2018-05-16 12:12:16, mjs
Ostatnia aktualizacja 2018-05-16 12:39:21
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Zaginął mężczyzna z autyzmem

Policjanci z Olsztyna poszukują 35-letniego mężczyzny, cierpiącego na autyzm. Krzysztof Maliszewski wyszedł z domu przy ul. Chełmińskiej dziś w nocy (16 maja) i do tej pory nie wrócił.

Krzysztof Maliszewski wyszedł z domu przy ul. Chełmińskiej w Olsztynie dziś w nocy. Mężczyzna cierpi na autyzm i nie posiada kontaktu z rzeczywistością, ma 180 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała. 35-latek był ubrany w czarno-białą kurtkę, Nosi również okulary korekcyjne.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na ten temat lub rozpozna mężczyznę, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie pod numerem tel. 605549341, pod numerem alarmowym 112 lub mailowo: prasowy@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Źródło: KMP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.