Zaginął 78-letni Tadeusz Sawicki z Dobrego Miasta. Widziałeś go?

Data dodania: 2019-04-11 10:29:13, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Zaginął 78-letni Tadeusz Sawicki z Dobrego Miasta. Widziałeś go?
Fot. KMP Olsztyn

Policjanci z Dobrego Miasta poszukują 78-letniego Tadeusza Sawickiego, który 1 kwietnia wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Mężczyzna nie wziął ze sobą telefonu komórkowego ani dowodu osobistego.

Tadeusz Sawicki wyszedł z domu przy ul. Dąbrowskiego w Dobrym Mieście 1 kwietnia i do tej pory nie wrócił ani nie skontaktował się z rodziną. Mężczyzna ostatni raz był widziany około godz. 16 na skrzyżowaniu ul. Dąbrowskiego z drogą krajową nr 51, na trasie Olsztyn-Lidzbark.

78-latek w dniu zaginięcia ubrany był w ciemną kurtkę, ciemną czapkę, ciemne spodnie i gumofilce. Mężczyzna może poruszać się na czarnym rowerze. Zaginiony miał przy sobie siekierę z drewnianym trzonkiem i piłę ręczną do drewna, tzw. ramówkę z kabłąkiem koloru żółtopomarańczowego.

Tadeusz Sawicki nie powiedział rodzinie dokąd idzie i kiedy wróci. Nie wziął też ze sobą dowodu osobistego i telefonu komórkowego. Jego najbliżsi uważają, że mężczyzna jest typem samotnika i może stronić od ludzi.

Policjanci proszą o pomoc mieszkańców regionu. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje w tej sprawie lub wie, gdzie 78-latek może przebywać, powinien skontaktować osobiście się z funkcjonariuszami z Dobrego Miasta przy placu 1 Sierpnia 1 lub telefonicznie, pod numerem tel. 89 526 29 30, pod numerem alarmowym 112 lub bezpośrednio z osobą prowadzącą poszukiwania, tel. 500 217 076.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.