Zaginął 34-letni Tomasz Gołębiewski. Widziałeś go?

Data dodania: 2019-02-13 12:17:42, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Zaginął 34-letni Tomasz Gołębiewski. Widziałeś go?
Fot. KMP Olsztyn / Twitter

Olsztyńscy policjanci poszukują 34-letniego Tomasza Gołębiewskiego. Mężczyzna w poniedziałek (11 lutego) wyszedł z domu i do tej pory nie ma z nim kontaktu.

Tomasz Gołębiewski wyszedł z domu w poniedziałek, 11 lutego, około godz. 17. 34-latek wtedy wyszedł z domu przy ul. Żytniej w Olsztynie i do tej pory nie wrócił.

Policjanci zwracają się z prośbą do mieszkańców miasta o pomoc w jego poszukiwaniach. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje w tej sprawie lub wie, gdzie mężczyzna może przebywać, proszony jest o kontakt: osobisty w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie lub telefoniczny, pod numerem tel. 89 522 34 24.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (4)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.