Zagapił się, wjechał na chodnik i zawisł na krawężniku nad torami [ZDJĘCIA]

Data dodania: 2018-12-05 10:22:33, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Zagapił się, wjechał na chodnik i zawisł na krawężniku nad torami [ZDJĘCIA]
Fot. KMP Olsztyn

W nietypowiej interwencji brali dziś (5 grudnia) udział policjanci z olsztyńskiej drogówki. Kierowca toyoty zagapił się, w konsekwencji czego autem wjechał na chodnik i zawisł na krawężniku tuż nad torami tramwajowymi. Na szczęście w kolizji nikt nie ucierpiał.

Nietypowo dla policjantów i pracowników Nardzoru Ruchu Komunikacji Miejskiej w Olsztynie rozpoczął się dzisiejszy dzień. Około godz. 8 na ul. Lubelskiej doszło do kolizji. Kierowca toyoty, jak sam tłumaczył, jechał od strony ul. Dworcowej i na skrzyżowaniu z ul. Lubelską zagapił się, nie dostosował się do znaku nakazującego skręt w prawo i nie zdążył wyhamować.

W konsekwencji pojazd 68-latka zawisł na krawężniku tuż nad torowiskiem. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Jednak toyota została uszkodzona. Pojazd w ciągu niecałej godziny został usunięty przez holownik.

68-letni kierowca był trzeźwy. Policjanci apelują o ostrożną jazdę. Szczególnie teraz, gdy warunki pogodowe zmieniają się z godziny na godzinę.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (4)

Dodaj swój komentarz

 • Ryszard Ochódzki 2018-12-06 06:45:02
  Ale tak zrobić to trzeba umieć.
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
 • Real 2018-12-05 13:18:55
  No co się dziwisz tewu, przecież każą im tak pisać. Musi być pełna dramaturgia, napięcie musi tak napinać aby worki w kroczu trzaskały, bo poziom sensacji ma być taki, jak dla co najmniej tornada z cyklonem i falą tsunami wziętych razem. Napisanie prostego tekstu nie tylko ich przerasta ale NIE będzie medialne i nie wywoła wstrząsu.
  Odpowiedz Oceń: 0 1 Zgłoś treść
 • tewu 2018-12-05 10:31:59
  Redaktorze - czy aby na pewno w tym miejscu jest chodnik, a auto znajduje się nad torami?
  Odpowiedz Oceń: 4 1 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.